Uzaktan Eğitim Sertifika Programları İle Bir Adım Öne Çıkın!
Günümüz şartlarında eğitimsizlik oldukça büyük bir kayıp. Özellikle teknoloji bu denli gelişmiş ve elimizin altında bu kadar fazla olanak varken. İnsanlar başta eğitimini ve kişisel gelişimini her zaman hayatının ön sıralarında tutmalıdır. Gerek toplum içerisinde gerek çocuklarımıza bırakacağımız gelecekte gerekse meslek hayatında sürekli olarak ilerleme kaydetmeliyiz.

Uzaktan Eğitim Sertifika Programları


Kariyerinde yükselmek isteyen ya da kendini daha fazla alanda geliştirerek iş olanaklarını yükseltmek isteyenler için İstanbul İşletme Enstitüsü sizlere oldukça geniş bir yelpazede uzaktan eğitim sertifika programları sunmaktadır. Bu programlar sayesinde arzu ettiğiniz alanda kendinizi geliştirerek sertifika sahibi olabilirsiniz.

Zamanın koşullarına baktığımızda sürekli ve düzenli bir iş bulmanın ne kadar zor olduğunu görmekteyiz. Öyle ki artık üniversite okumak ve mezun olup diploma almak yeterli gelmiyor. İş verenler, kişisel gelişimini tamamlamış, meslek alanında ve diğer alanlarda sertifika sahibi olan ve yenilikçi insanları bünyesi altına almaya gayret gösteriyor. Elinizde ne kadar fazla alanda sertifika varsa iş başvurularınızda bu sertifikalar sizi bir o kadar ön plana çıkarıyor.

Uzaktan Eğitim ile Sertifika Nasıl Alınır?

Uzaktan eğitim sertifika programları 2012 yılından bu yana iiestitu tarafından sunulan geniş kapsamlı bir platformdur. Sitesi üzerinden kayıt olduktan hemen sonra yüzlerce eğitim programı arasından birini ya da tercihinize göre birkaç tanesini seçerek online derslerinize başlayabilirsiniz. Avantajları göz önünde bulundurulduğunda; herhangi bir ücret ödemeden, istediğiniz her an site üzerinden derslerinizi takip edebilirsiniz.

Programlar size tüm ayrıcalıkları ile beraber sunulmaktadır. Programın belirlemiş olduğu sürenin sonunda değerlendirme sınavı yeni internet üzerinden online bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu sınavda başarılı olursanız sertifikanızı almaya hak kazanırsınız. Eğer başarısız olursanız enstitu sizi yeniden bu programa dahil ederek eğitiminize devam etmenizi sağlamaktadır. Böylece verdiğiniz emeğin boşa gitmesine engel olur.

Alınan Sertifikanın Geçerliliği Var mı?

Alanında uzman eğitmen kadrosu ile uzaktan eğitim sertifika programları, herkese açıktır. Bu programlardan almış olduğunuz sertifikaların ise uluslararası geçerliliği bulunmaktadır. Ayrıca sertifikalar soğuk damga, varak, imza, e-imza, gofre ve kabartma gibi özellikleri barındırmaktadır. Bunlarda sahte olmadığına dair en önemli detaylardır. Sertifikanızı internet üzerinden sorgulayabilir ve geçerliliğini teyit edebilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Sertifika Programları Nelerdir?

Online eğitim programları kursiyerlerin isteklerine, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına ve en önemlisi çağın gereksinimlerine göre düzenlenmektedir. Dijital pazarlama tekniklerinden tutun da büro yönetimine kadar, muhasebe uygulamalarından hukuk alanına kadar pek çok sayıda eğitim programı içerisinden seçim yapabilirsiniz.


Kapsamlı eğitim programlarının yanı sıra toplumun problemlerine ışık tutacak eğitimler de alabilir, kendinizi bu tip konularda da geliştirebilirsiniz. Kısaca İstanbul İşletme Enstitüsü sizlere oldukça geniş kapsamlı eğitim ayrıcalıklarını online olarak sunmaktadır. Bundan olabildiğince yararlanıp kendinizi geliştirmek sizin elinizde...

15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör