Sertifikalı Kişisel Gelişim Eğitimleri
Kişisel gelişim hayat tecrübesi ile sağlanabilen bir durumdur. Kişiler yaşam şartlarını göz önüne aldıklarında bir mücadeleye girmesi gerekmektedir. Bazı kişiler az mücadele ederek kazanır iken bazı kişilerin çok mücadele etmesi gerekmektedir. Kişilerin kendilerini geliştirmeleri için öncelikli olarak yaşamalı ancak yaşarken eğitim alarak bunu pekiştirmelidir.

Ücretsiz Eğitim Alarak Kendimizi Geliştirebilir Miyiz?

Her eğitim belli bir bütçe gerektirmektedir. Ancak günümüz çağında alınan bütün eğitimler ücretli değildir. Bu nasıl mı olmakta sizlere şu şekilde açıklayayım. İienstitu.com sitesine online olarak eğitim vermektedir. Bu eğitimler ücretsiz kişisel gelişim sertifika programları olarak verilmektedir. İstanbul İşletme Enstitüsü bünyesinde birbirinden farklı ücretsiz programlar sayesinde birçok kişinin ücretsiz ve sertifikalı eğitim almasını sağlıyor. Bu eğitimler uzman kişiler tarafından iienstitu.com bünyesinde verilmektedir.

Günümüz teknoloji dünyasının çok büyük bir avantajı olarak görülmektedir. Maddi olarak kendisini yetersiz hisseden bir kişinin ücretsiz kişisel gelişim sertifika programları sayesinde kendini geliştirmesi, kişiye bu olanakların tanınması büyük bir avantajdır.

Sertifikalı Eğitimleri Nasıl Almalıyım?

Öncelik olarak site içerisinde bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra uzmanlaşma istediğiniz ya da eğitim almak istediğiniz bir alanda istediğiniz programı seçebilirsiniz. Eğitimler özel kullanıcı adı ve şifreler ile giriş yaparak olmaktadır. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra online eğitimlere canlı olarak katılabilirsiniz. Eğitimler uzaktan eğitim şeklinde verildiği için canlı yayın olarak verilmektedir. Canlı yayın zamanını kaçırdığınızda size programın sunduğu bir avantaj bahsetmek isterim.

Zamanın da yetişemediğiniz eğitimler olabilmektedir. Bunun için endişelenmenize gerek yok. Canlı yayınların ekstra olarak kaydı yapılmaktadır ve sistem içerisine aktarılmaktadır. Canlı yayın eğitimlerinizi kaçırırsanız kayıtlı olan videolardan derslerinizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Canlı yayın esnasında soru sorabilir anında eğitmen tarafından sorunuz cevaplanır. Bu şekilde aklınızda hiçbir soru kalmadan dersleri tamamlamış olur, dersi verimli geçirirsiniz.

Sertifika Nasıl Verilmektedir?

İienstitu.com, sertifikaları vermiş olduğu eğitimden sonra sınav yaparak vermektedir. Sınavlar almış olduğunuz eğitim süresi boyunca işlenmiş derslerden yapılmaktadır. Sınav süreleri bir kişinin rahatlıkla soruları cevaplayabileceği zaman aralığındadır. Sınavlar online olarak yapılmaktadır. Sınavı başarı ile geçen kişiler ienstitu.com tarafından sertifika verilmektedir.

​​​​​​​Bu sertifikalar ücretsiz olup sistem üzerinden profilinizde kayıt altına alınmaktadır. Ancak siz sertifikayı elimden bulunsun istiyorsanız sistem üzerinden almış olduğunuz sertifikayı uygun bir ücret karşılığında temin edebilirsiniz. Sertifika numaraları sayesinde herhangi bir şirketin sertifikanızı aradığında İstanbul İşletme Enstitüsü bünyesinde almış olduğunuz sertifika kendini gösterecektir.

11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör