Online Uzaktan Eğitim ile Kariyerini YönlendirÖğretmen ve öğrenciyi sanal dünyada bir araya getiren uzaktan eğitim programları, kurs hayatınıza pratik çözüm getiriyor. İstanbul İşletme Enstitüsü, uzaktan eğitim programları konusunda sizi bir adım daha ileriye götürecek çözüm seçenekleri sunuyor. Dijital pazarlama ve reklam programları, excel programları, işaret dili programları, İngilizce eğitimi, Almanca eğitimi ve Rusça eğitimi gibi birçok kategoride eğitim alabilirsiniz.

Kayıt İşlemi Nasıl Yapılıyor

İnternet üzerinden verilen ve kısa sürede sertifika almanızı sağlayan bu programa kayıt işlemi çok kolay. Online eğitimler için gerekli bilgilerin verilmesinden sonra size bir şifre verilmektedir. Siteye bu şifreyle giriş yaparak kendi sayfanızdan canlı bir şekilde dersi seyredebilirsiniz. Ayrıca online eğitimler sayesinde esnasında öğretmene istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Canlı bir şekilde sunulan online eğitimler, ders tekrarı ve ev ödevi konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Gerek müfredat olsun, gerekse kurs sonunda verilen sertifika olsun, hepsi resmidir. Gerekli mercilerden izin alınarak gerçekleştirilen kurs programı, iş dünyasında başarılı olmanızda etkili rol oynayacaktır.

Uzaktan Eğitim Programının Avantajları

Bu program sayesinde, dünyanın her yerinden derse katılabilirsiniz. Tatilinizi veya işinizi yarıda bırakmadan istediğiniz yerden derse katılabilirsiniz. Ücretsiz sertifika kursu, dünyanın her yerinden takip edilebilir.

Derse katılmak için kurs binasına gelmek zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken sınırsız internet bağlatmaktır. Ayrıca ücretsiz sertifika kursu için Tablet, telefon veya bilgisayar gibi cihazlardan birini satın almanız yeterlidir. Size verilen şifreyle siteye giriş yaparak hemen derslere başlayabilirsiniz.

Dijital sertifika, resmi özelliklere sahiptir ve bütün başvurularda rahatlıkla kullanılabilir. Ücretsiz sertifika kursu, diğer normal kurslarla aynı haklara sahiptir. Mekansal sınırlamanın yanı sıra zaman sınırlaması da ücretsiz sertifika programları sayesinde ortadan kalkıyor. İstediğiniz dersi tekrar tekrar seyredebilirsiniz. İstediğiniz kadar tekrar yaparak ücretsiz sertifika programları konusunda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ücretsiz olduğu için maddi açıdan her hangi bir problemle karşılaşmıyorsunuz. Ücretsiz sertifika programları bu açıdan oldukça avantajlı özelliklere sahiptir. Ev ödevi veya devamsızlık gibi problemler sertifika eğitimi kategorisinde problem teşkil etmiyor.

Dijital Sertifika

Online derslere katıldığınız zaman ve program sonunda başarılı bir sonuç elde ederseniz dijital sertifika almaya hak kazanıyorsunuz. Sertifika eğitimi programına, bay, bayan ve yaşlı bütün katılımcılar katılabilir. Herkes sertifika eğitimi alarak, işinde veya eğitim dünyasında bir adım önde gidebilir.

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör