Online Bilgisayar KursuGelişen rekabet koşulları sayesinde kişiler ve kurumlar yenilikleri takip etmede zorlamaktadır. Rekabetten geri kalınmaması amacıyla kurumların verdiği eğitimler sayesinde kurumlar veya kişiler bu eğitimlerden faydalanmaktadır. Enstitü kişisel nitelikleri ve verimlilikleri arttırmak için yeni online bilgisayar kursu programları oluşturmaya devam etmektedir. Bu programdan faydalanan kişiler iş bulma konusunda her zaman bir adım önde olmaktadır.

Enstitü Online Eğitimleri Neler?

Uzaktan Bilgisayar Başında Eğitimler

Enstitü birçok eğitimi uzaktan online bilgisayar kursu kapsamında katılımcılara sunmakta. Örneğin farklı eğitimlere sahip yazılım ve bilişim alanında alınacak olan sertifikalar iş hayatımızda oldukça önemli yere sahip olacak. Alınan eğitimlerin sonunda yapılacak olan sınavı geçtikten sonra sertifika programı sona erecektir.

Bu sertifikayı özgeçmişinize ekleme imkanı bulabilirsiniz.


İsterseniz de makul bir ücret karşılığı soğuk damgalı ve onaylı bir şekilde belgeyi alma imkanınız bulunmaktadır. Online bilgisayar kursunda deneyimli uzman eğitmen kadrosu bulunmaktadır. Yazılım ve bilişim programları 2 haftada bir başlamaktadır. Bunun dışında aynı anda iki programa birden kayıt olabilme hakkına sahipsiniz. Kayıt olduğunuz programlar bittikten sonra tekrardan başka bir programa da kayıt olabilirsiniz. Ayrıca bu eğitimleri kurs yerlerine gelmeden online olarak alabilirsiniz.

15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör