Evinizden Sertifika Sahibi OlunÇağımız bilgilerin sürekli yenilendiği ve eğitimin her zamankinden daha çok değer taşıdığı bir zamandır. Bu dönemlerde kişisel eğitim, ömür boyunca devam etmektedir. Bu durum gerek bireysel yaşamda gerekse iş yaşamında son derece elzemdir. Bu olgunun farkında olan İstanbul İşletme Enstitüsü, eğitimi herkes tarafından ulaşılır kılmaktadır. Sizlere internetten sertifika alma imkanı sağlayan eğitimler farklı branştadır.

İhtiyaç Duyduğunuz Eğitimlere Online Olarak Ulaşın

Modern hayat, son derece yoğun geçmektedir. Herkesin bir işi, okulu veya yapması gereken günlük işleri mevcuttur. Bu yoğunluğun arasında eğitime zaman ayırmak pek mümkün olmaz. Oysa yaşadığımız zaman, sürekli eğitimi gerekli kılar. Buradan hareketle Enstitü sizlere internetten sertifika alabilme şansı veriyor.

Eğitimlere katılmak için tek ihtiyacınız olan internet bağlantısı ve bir cihazdır. Bilgisayarlar, diz üstü veya tabletlerle eğitime bağlanabilirsiniz. Hatta bunun için akıllı telefonlarınızı dahi kullanabilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz her yerden dersleri kaçırmadan katılma imkanınız oluşmaktadır.

Her Alanda Eğitim Alma İmkanı

Enstitü sizlere ihtiyaç duyacağınız her alanda eğitim fırsatı vermektedir. Buna göre sistem üzerinden

  • Kişisel Gelişim

  • İnsan Kaynakları

  • İngilizce veya diğer yabancı diller

  • İşletme Eğitimleri

  • Satış ve Pazarlama

  • Finans/Muhasebe

alanlarında online eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimlerin her biri, alanından uzman eğitmenler aracılığıyla sunulmaktadır. Kurslar, talepler doğrultusunda sürekli surette yeniden açılmaktadır. Eğitim süreleri, branşlara göre farklılıklar göstermektedir. Eğitimleri başarıyla tamamlayan herkes, sertifika alabilir.

Ücretsiz Eğitimin Avantajını Yaşayın

Sizlere online eğitim imkanı getiren Enstitü aynı zamanda bu eğitimleri ücretsiz olarak sunmaktadır. Sistem üzerinde verilen online eğitimler, tamamen ücretsizdir. Çünkü Enstitü'nün hedefinde ülkemizin her yerinde eğitimi canlandırma düşüncesi bulunmaktadır.

Ücretsiz olarak sunulan eğitimlere katılmak için tek yapılması gereken, sisteme üye olmaktır. Ardından dilediğiniz kursa kayıt olarak eğitimleri başlatabilirsiniz. Kurs programınızı başarıyla tamamladıktan sonra, diğer programlara da ücretsiz olarak katılmanız mümkündür. Yeni bir kursa katılmanın tek şartı, bir öncekini başarıyla bitirmektir.

Online Eğitimlerle Sertifikaya Hak Kazanın

Enstitü eğitimlerin sonunda size sertifika alma hakkı sunmaktadır. Verilen sertifikalar online sertifika kodu veya soğuk damgalı sertifika olarak iki türlüdür. Sertifika koduna programı başarıyla tamamlayan herkes sahip olmaktadır. Bu kod, Enstitü veri tabanında kayıtlıdır. İhtiyaç duyulduğu anda, veri tabanından sertifika görüntülenebilir. CV'lere ve iş arama sitelerindeki profillere de eklenme imkanı bulunmaktadır.

Soğuk damgalı sertifika sahibi olmak için Enstitü'ye bizzat başvurmak gerekmektedir. Bu durumda sertifika size ücret karşılığında elden verilecektir.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör